PostWysłany: Wto 16:52, 15 Lis 2016    Temat postu:

Juhas
PostWysłany: Pon 0:21, 02 Sty 2006    Temat postu: Wyniki

Juhas - Frredy 1-2
Krótko o meczu.
Fredy zapowiadał pewne zwyciestwo 5-0. Jednak trafił na solidnego przeciwnika i powinien cieszyc sie z 3pkt.
Freddy juz po pierwszej akcji w 5min objoł prowadzenie 1-0 potem mecz byl otwarty akcja za akcje. 45min i Juhas huknoł z przed pola karnego w słupek ależ Frredy miał szczeście. Druga połowa akcja za akcje Juhas mial 2 sytuacje sam na sam ale żadnej nie trafił.... i nagle połącznie przerwało. okolo 65 minuta gry.
Gracze uzgadniaja ze dogrywaja całą polowe. Rozpoczecie pierwsza akcja kombinacyjna 4min i Golllll Juhas trafia i jest 1-1. Freddy ma nóż na gardle jesli marzy o wyjsciu z grupy nie moze tracic punktów z outsajderami. Akcja kombinacyjna Frredego i gol 2-1 okolo 75min gry. Juhas pluje sobie w brode ze traci gola po frajersku.

Okolo 85min gry Juhas sa na sam z bramkarzem i ...... znowu po frajersku marnuje akcje a szkoda. Freddy szczesliwie dowozi zwyciestwo do konca i pozostaje jednym z faworytów do wyjscia z grupy natomiast Juhas traci punkty i wliczając prawdopodobną porażkę z Radarem co najwyżej może być 3 w swojej grupie Wink

Juhas - Grzesq 3-1
Mecz walki!!! Akcja za akcje!!! ... i jedną z takich to akcji Grzesq zamienia na cenne trafeienie 0-1. Takim to wynikiem kończy sie pierwsza połowa. W drugiej Juhas idzie na całość, i szczeliwie doprowadza do wyrównania. Akcja "one on one" 1-1. Kolejna bramka dla Juhasa i niespodziewane prowadzenie 2-1. Grzesq nie ma nic do stracenia postanawia zaryzykowac to juz koncówka meczu, jednak nadziewa sie na kontratak i Juhas stawia przysłowiową kropkę nad "i" . 3-1

Zwyciestwo tylko czy ten turniej nadal trwa? Oto jest pytanie!!!
ozzy
PostWysłany: Wto 17:55, 27 Gru 2005    Temat postu: VVV Cup #1

Można rozgrywać mecze, nie ma terminarza, trzeba zagrać po prostu z każdym ze swojej grupy Very Happy 2ch najlepszych wychodzi, gramy, bez rewanzow...